Heroes Reborn: Enigma

Heroes Reborn: Enigma
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes Reborn: Enigma yüksek kaliteli grafikler içeren bir mobil macera oyunudur

Heroes Reborn: Enigma bilim kurgu tabanlı bir hikayeye sahip olan ve göz alıcı grafiklerle süslenmiş bir mobil macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir FPS türünde bir bulmaca oyunu olan Heroes Reborn: Enigma'da içerisinde zamanda yolculuk, telekinetik güçler gibi sıradışı öğelerin bulunduğu bir macera bizi bekliyor. Bir önceki Heroes oyununda EVO yani doğuştan sahip oldukları süper güçlerle evrimleşmiş insanlar ile tanışmıştık. Yeni oyunumuzda dünya bu insanlar için tehlikeli bir hal almıştır. Heroes Reborn: Enigma'da ana kahramanımız ise Dahlia adlı inanılmaz güçlere sahip genç bir kadın. Kahramanımız sahip olduğu yetenekler nedeniyle gizli bir hükümet tesisinde tutsak alınmıştır. Maceramıza bu tesiste başlıyoruz ve Dahlia'yı tutsaklıktan kurtarmak için mücadele ediyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için süer yeteneklerimizi kullanarak çözebileceğimiz zorlu bulmacalar karşımıza çıkıyor.

Heroes Reborn: Enigma'nın oynanışı bize hafiften Valve yapımı olan Portal'ın oynanışını hatırlatıyor. Oyunda telekinetik güçlerimizi kullanarak eşyaların yerini uzak mesafeden değiştirebiliyor, ve onları fırlatabiliyoruz. Ayrıca gizli ipuçlarını ve işimize yarayacak bilgileri ortaya çıkarmak için zamanda yolculuk edebiliyoruz. Oyun boyunca farklı karakterlerle tanışmaktayız ve diyaloglar kurmaktayız.

Heroes Reborn: Enigma'nın grafikleri mobil cihazlar üzerinde görebileceğiniz en kaliteli grafikler arasında. Mekan tasarımları ve karakter modellemeleri yüksek detay seviyesi ile konsol ve bilgisayar oyunlarını aratmamakta.

YORUMLAR