Hex Defender

Hex Defender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hex Defender, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Hex Defender, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayacağınız bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 6 farklı silah türü ile düşmanlarınıza karşı mücadele veriyor ve kalenizi düşmanlardan koruyorsunuz.

Diğer kale savunma oyunlarından farklı bir kurgu ile karşımıza çıkan Hex Defender,  bir altıgenin ortasında yer alan kulemizi savunmamızı konu alıyor. Bir altıgenin köşelerine yerleştirilmiş 6 farklı renkteki silah bataryası ile düşmanlara karşı mücadele veriyoruz. Oyun sırasında dikkat etmemiz gereken tek nokta ise düşmanları sadece kendi rengine sahip silah ile yok edebilmemiz. Evet doğru! düşmanlar sadece kendi rengine sahip top bataryası tarafından yok edilebiliyor. Bu nedenle görme duyusunun sürekli tetiklendiği oyunda stratejik bilginizi ve becerinizi birleştireceksiniz. Farklı bir konsept üzerine kurulu bu oyunu oynarken çok zevk alacağınız da kesin.

Oyunun Özellikleri;

  • Sürükleyici oyun müzikleri
  • Farklı kurgu
  • Yüksek grafik kalitesi

Hex Defender oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR