Hi Speed Booster 1.0.4 (Android)

Hi Speed Booster

Hi Speed Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hi Speed Booster, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sistem bakım, optimizasyon ve temizleme uygulamasıdır.

Hi Speed Booster, akıllı cihazınızın belleğini temizlemek için kullanabileceğiniz bir sistem bakım, optimizasyon ve temizleme uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, cihazınızın sistem bakımını ve temizlik ihtiyacını çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazınızın hızıyla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız denemenizi tavsiye ediyorum.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerin donanım özellikleri her geçen gün artıyor. Mobil platformların durdurulamaz ilerleyişi düşünüldüğünde aldığımız cihazlar anında eskiyor diyebiliriz. Bu durum karşımıza sistem bakım ve optimizasyon uygulamarını çıkardı. Son zamanlarda sayısı bir hayli artan bu kategorideki uygulamalardan biri olan Hi Speed Booster'da sadece 1 MB boyutuna sahip olması ve cihazınızı hızlandırmasıyla ön plana çıkıyor. Pil tasarrufuna da büyük katkı sağlayan bu uygulamanın temel özelliklerine dilerseniz daha yakından bakalım.

Özellikleri:

  • Süper hızlandırıcı (belleği boşaltma)
  • Tek dokunuşla hızlandırma
  • Yüksek bellek kullanımında bilgilendirme
  • Dokunulması istenmeyen uygulamalar için beyaz liste
  • Güç tasarrufu

Bu tip uygulamalar arasında kendinize basit bir alternatif arıyorsanız Hi Speed Booster'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR