Hidden Numbers

Hidden Numbers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hidden Numbers, görsel zekanızı geliştirmek ve eğlenceli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

Hidden Numbers, 5'e 5 bir kare üzerinde oynayarak görsel zekanızı hem zorlayacağınız hem de geliştirebileceğiniz ücretsiz ve keyifli bir Android oyunudur.

Toplam 25 farklı bölüme sahip olan oyunda bölümleri geçtikçe zorluk seviyesi artıyor ve 10. bölümden sonra bölüm atlamak için epey uğraşmanız gerekiyor. En zor görsel zeka oyunlarından bir tanesi olan Hidden Numbers'ı ücretsiz olarak indirdikten sonra play tuşuna basarak oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Bölümleri geçtikten sonra o bölümden elde ettiğiniz puanlar hesaplanıyor ve toplamda ulaştığınız puana ekleniyor. Sizin yapmanız gereken olabildiğince yüksek puan toplamak. Sayıları bulmaya çalışırken yapacağınız hatalar size puan kaybı olarak dönüyor. Yani en yüksek puanı elde etmek için hamlelerinizi 2 kere düşünerek yapmalısınız.

Oyunun temel mantığı size gösterilen rakamların yerlerini doğru tahmin etme. Verececeğiniz yanıtlarla rakamları ne kadar sürede hafızaya aldığınız ortaya çıkacak.

Zor bulmaca oyunları oynamayı seviyorsanız ve son zamanlarda denk gelemiyorsanız, Hidden Numbers'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.