Highway Car Escape Drive 1.0 (Android)

Highway Car Escape Drive

1.0
Highway Car Escape Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Car Escape Drive aksiyon dolu bir mobil yarış oyunudur

Highway Car Escape Drive adrenalini ve yüksek hızı birleştiren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Highway Car Escape Drive bize sıradışı bir yarış deneyimi sunuyor. Standart yarış oyunlarında spor arabaları kullanarak düz asfalt yollara çıkarız ve en yüksek hızda virajları almaya çalışırız. Highway Car Escape Drive'da ise bizi çok daha tehlikeli ve heyecanlı bir yarış deneyimi bekliyor. Highway Car Escape Drive'da özel olarak tasarlanan bölümlerde geçeceğimiz yollar ölümcül tuzaklarla donatılmış halde. Bu tuzakları aşarak bölümü tamamlamaya çalıştığımız oyunda bolca adrenalin salgılamamız sağlanıyor.

Highway Car Escape Drive'da yarışlarda nitro kullanarak sallanan dev dikenli güllelerden, balyozlardan kaçmaya, dikenli kirişlerle çevrili dar alanlardan, yıkılan köprülerden geçmeye çalışıyoruz. Bu hedeleri gerçekleştirdikçe kazanacağımız parayla kullandığımız aracın motorunu güçlendirebilmemiz mümkün. Ayrıca aracımızın görünümünü de tercihlerimize göre değiştirebiliyoruz. Farklı jant seçenekleri de oyun içerisinde yer alıyor.

Highway Car Escape Drive'da oyunculara 5 farklı araba seçeneği sunuluyor. Bu arabaların kilidini kazandığınız parayı kullanarak açabiliyorsunuz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR