Highway Motorbike Rider 1.1 (Android)

Highway Motorbike Rider

1.1
Highway Motorbike Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Motorbike Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Highway Motorbike Rider eğer reflekslerinize güveniyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir mobil motor yarışı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Highway Motorbike Rider'da bizi bitmek bilmeyen bir yarış tecrübesi bekliyor. Oyunda temel olarak spor motorumuza atlıyoruz ve yollara çıkıyoruz. Oyun bize yarış pistleri yerine otoyollarda yarışma imkanı veriyor. Trafik içerisinde yol aldığımız oyun bu yönüyle bize bolca heyecan sunmakta. Motorumuzla yol alırken karşı yönden gelen araçları kıl payıyla sıyırabiliyoruz. Oyun başlarda kolayken bir süre yol aldıkça daha hızlı yol alıyoruz ve işler karışıyor.

Highway Motorbike Rider'ın grafikleri göze hoş görünmekte. Oyunda farklı mekanlarda ve günün farklı saatlerinde yarışabilmekteyiz. Motorumuzu kokpit kamera açısıyla kontrol etmekteyiz. Bu da oyuna daha gerçekçi bir görünüm kazandırıyor. Motorumuzla yol alırken tıpkı motoru biz kullanıyormuşuz gibi hissediyoruz.

Highway Motorbike Rider'da yol aldıkça para kazanıyoruz. Bu parayı yeni motorların kilidini açmakta kullanabilmekteyiz.

YORUMLAR