Hill Climb Prison Police Bus

Hill Climb Prison Police Bus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Climb Prison Police Bus mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

Hill Climb Prison Police Bus eğer mobil cihazlarınızda otobüs kullanma keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Hill Climb Prison Police Bus'da polis kuvvetlerine yeni katılan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın otobüs kullanmadaki yetenekleri onun hapishanede mahkumları nakliye eden polis otobüslerini kullanma görevine atanmasını sağlıyor. Biz de kahramanımızın kendisine verilen görevleri tamamlamasına yardımcı oluyoruz.

Hill Climb Prison Police Bus'da bize farklı türde görevler veriliyor. Bu görevlerde zaman karşı yarışıyoruz. Azılı mahkumları zamanında çalıştıkları yerden almamız ve hapishaneye bırakmamız gerekiyor. Fakat bu iş sandığımız kadar kolay değil; çünkü otobüsümüzü zorlu arazilerde kullanmamız gerekiyor. Karla kaplı dağ yamaçları, yüksek eğimli yollar, ormanlık alanlar ve çöl içerisinden geçen yollar bu arazilerden bazıları.

Hill Climb Prison Police Bus içerisinde bizi farklı ve havalı polis otobüsü seçenekleri bekliyor. Oyunun grafiklerinin ortalama kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR