Hill Climb Transport 3D

Hill Climb Transport 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Climb Transport 3D, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kamyonla yük taşıma oyunuları arasında.

Hill Climb Transport 3D, saf beceri isteyen yük taşıma oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Android telefon ve tabletinize indirip göz atmanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Boyutuna göre harika görsellere sahip olan oyunda adında da anlayacağınız üzere kamyonunuza aldığınız yükleri dağ tepe demeden kusursuz bir şekilde taşımaya çalışıyorsunuz.

Hem telefon hem de tablette rahatlıkla oynanabilen yük taşıma oyununda farklı kamyonlarla zorlu hava koşullarında şehirden aldığınız yükü dağın eteklerine taşımaya çalışıyorsunuz. Yolunuz oldukça uzun olduğundan ve de yükler ağır olduğundan tahmin edeceğiniz üzere işiniz oldukça zor. Kar, yağmur, sis demeden kamyonunuza yüklenen varilleri, büyük kutuları, odunları taşırken gözünüzü yoldan hiç ayırmamanız gerekiyor. En ufak dalgınlığınızda kamyonunuz ters düz olabiliyor. Bu noktada “Son derece yavaş sürerek hedef noktaya ulaşabilirim.” düşüncesini ise kesinlikle silmeniz gerekiyor. Çünkü görevler süre bazlı ve her görevde verilen süre değişiklik gösteriyor. Kısacası dikkat edeceğiniz bir husus ta zaman.

Farklı kamyonlarla farklı yükler taşıyabildiğimiz oldukça zorlu bu yük taşıma oyununda amacınız yükünüzü zarar görmeyecek şekilde taşımak ve teslimatın yapılacağı noktaya hasarsız bir şekilde varmak. Bu iki unsuru eksiksiz olarak yaptığınız vakit puan kazanabiliyorsunuz. Tabii ki varış noktasına daha önce varırsanız ekstra puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı yeni kamyonları denemek veyahut mevcut yük kamyonunuzu geliştirmek için kullanabiliyorsunuz.

Oyunun kontrol sistemi ise oldukça basit tasarlanmış. Yük kamyonunuzu hareketlendirmek için sağ taraftaki, kontrol etmek için de sol taraftaki butonları kullanıyorsunuz. Sürüş keyfini doğrudan etkileyen direksiyon simidinin hassas yapıda olduğunu da eklemek isterim.

YORUMLAR