Hill Climber Ambulance Driver

Hill Climber Ambulance Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Climber Ambulance Driver mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ambulans oyunudur

Hill Climber Ambulance Driver eğer mobil cihazlarınızda ambulans kullanma keyfini yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir ambulans simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ambulans oyunu olan Hill Climber Ambulance Driver'da acil durum çağrılarına cevap veren bir ambulansın şıförü olarak hayat kurtarmaya çalışıyoruz. Acil servise herhangi bir yardım çağrısı geldiğinde bize düşen görev ambulansımızla en kısa süre içerisinde olay yerine yol almak ve hastayı sedyeyle alarak hastaneye yetiştirmek.

Hill Climber Ambulance Driver'da zamana karşı yarışıyoruz. Harcadığımız her saniye taşıdığımız hasta için ölümle yaşam arasındaki çizgiyi belirleyebiliyor. Oyunda alacağımız görevlerde ilk olarak hastanın bulunduğu yere gidiyoruz, sonrasında hastayı hastaneye götürüyoruz. Bu işi tamamlamak için belli bir süreye sahibiz. Biz zamanında görevimizi yerine getirmezsek hasta ölüyor ve oyun sonlanıyor.

Hill Climber Ambulance Driver'da aracımızı zorlu arazilerde kullanmamız gerekiyor. Kimi zaman dağlık alanlarda yokuş tırmanırken kimi zaman bu yokuşlardan aşağıya doğru kaza yapmadan inmemiz gerekiyor. Oyunda 4 farklı ambulans türünü kullanabilirsiniz.

Hill Climber Ambulance Driver ortalama bir grafik kalitesine sahip olsa da eğlenceli bir oynanış sunuyor.

YORUMLAR