Hill Racer 1.1.1 (Android)

Hill Racer

Hill Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rengarenk toplar ile keyifli yarışlar sizleri bekliyor.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz keyifli bir yarış oyunu olan Hill Racer, Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da rahatlıkla ulaşabileceğiniz kaliteli bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Bağımlılık yapan bu oyun sıradan yarış oyunlarının aksinse, arabalar yerine toplarla oynanmaktadır. Oyun içerisinde yüksekten uçan toplar ile yapılan yarışların yer aldığı rengarenk parkurlar yer almaktadır. Engebeli ve zorlu yarış alanlarının yanı sıra, çeşitli özellikleri bulunan yarış topları da bulunmaktadır. Rakiplerinizi geride bırakarak en tepeye ulaşın ve parkurları başarıyla tamamlayın.

Basit ve etkileyici görüntü grafiklerinin yanı sıra, keyif verici ses efektleri kullanılmıştır. Kolay ve anlaşılır bir menü tasarımı ile sıkılmadan oynayabilirsiniz. Canlı renkleri ile cezbeden yarış toplarının arasından dilediğinizi seçebilir ve yarışa başlayabilirsiniz. Rakiplerinizden daha hızlı davranarak yüksekten uçan topunuzu düzgün bir şekilde kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde engellere takılabilir ve oyun dışı kalabilirsiniz.

Yüz binlerce oyun sever tarafından keyifle oynanan ve her geçen gün daha fazla oyuncunun ilgi odağı olmayı başaran Hill Racer ile sizlerde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

YORUMLAR