Hill Racing PvP

Hill Racing PvP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Racing PvP ile akıllı cihazınızda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Oyunculara, onlarca araç ile keyifli yarışlar yapmayı sunan Hill Racing PvP, milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir yarış oyunudur.

İç açıcı grafik tasarımları ve ses efektleri ile yarışların daha da eğlenceli bir hal aldığı söylenilebilir. Ayrıca oyunculara online yarış yapma imkânı da sunulmuştur. Bu sayede dünyanın dört bir yanından farklı oyuncular ile yarışlar yapabilirsiniz.

Ekranın sol alt köşesinde bulunan fren ve sağ alt köşesinde bulunan gaz pedalları ile aracın hızı rahatlıkla kontrol edilebilir. Ayrıca ekranın sol üst köşesinde yer alan puan göstergesinde topladığınız puanları görebilirsiniz. Yarış içerisinde tank, cip, vinç, canavar kamyon ve ekskavatör gibi çeşitli araçları kullanabilirsiniz. Araçlardaki motor, lastik, süspansiyon ve benzeri parçaları yükseltme imkânınız da bulunmaktadır.

Oyunda yapmanız gereken, engebeli yolların ve köprülerin yer aldığı zorlu yollarda ilerleyerek olabildiğince fazla puan toplamaktır. Böylelikle yeni araçların kilidini açabilir ve parçalarını yükseltebilirsiniz. Mobil platformda oldukça sevilen ve ücretsiz olarak sizlere sunulan Hill Racing PvP ile sizlerde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.