Hill Transporter 3D

Hill Transporter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Transporter 3D, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kamyon simülasyonu.

Hill Transporter 3D, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ortalama kalite sunan bir kamyon simülasyonu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda tehlikeli patikalarda devasa kamyonumuzla yol almaya ve taşıdığımız malları sağlam bir şekilde varış noktasına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Oyunun marketteki en iyi kamyon simülasyonu olduğunu söyleyemeyeceğim fakat beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Zaten ücretsiz sunulduğu için çok kaybedecek bir şeyiniz yok. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen içerisinde birkaç satın alma barındırıyor. Elbette bunları almak zorunlu değil.

Farklı kamera açılarına sahip olan oyunda zorlandığımız noktalarda kamera açılarımız ıdeğiştirerek avantaj elde edebilme şansına sahibiz. Üç boyutlu grafiklere sahip olan oyunda modelleme kalitesi biraz eksiklik hissettiriyor. Daha iyi bir modelleme kalitesi olsaydı oyun atmosferine olumlu katkıda bulunurdu.

Özet olarak Hill Transporter 3D, ne çok kötü ne de mükemmel bir oyun. Eğer farklı seçeneklere göz atmak istiyorsanız Hill Transporter 3D'yi denemek isteyeiblirsiniz.