Hırsız Polis 3D Araba Oyunu

Hırsız Polis 3D Araba Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hırsız Polis 3D Araba Oyunu, araba yarışı oyunu severlerin Android cihazları üzerinde oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir hırsız polis oyunudur.

Hırsız Polis 3D Araba Oyunu, filmlerde izlediğimiz heyecanlı hırsız polis kovalamacalarını yaşayabileceğiniz eğlenceli bir araba oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyundaki göreviniz hırsız rolünü üstlenmek ve polislerden kaçmak.

Arabanız ile polis arabalarından kaçarken yapmanız gereken ise polis arabalarının birbirlerine yada engellere çarparak yok olmasını sağlamak. Bu sayede peşinize düşen polis sayısını azaltabilirsiniz. Oyunda ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Tabi bunun için polislerin size çarpmasını önlemeniz gerekiyor. Polisler arabanıza her çarptığında arabanızın gücü azalıyor. Bu nedenle polis arabalarını çarparak yok etmemeye özen göstermelisiniz.

Yok ettiğiniz polis sayısı ve oyunda ne kadar uzun süre kalmanız ile doğru orantılı olarak alacağınız puan artmaktadır.

Oyunun grafikleri çok güzel değil fakat cihaz donanımı düşük olan oyuncuların oynayabileği keyifli oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Yüksek grafik beklentisi olan oyuncuların oyunu denememesi daha iyi olur. Oyunda şuan için sadece tek kişilik oyun modu bulunuyor. Fakat ilerleyen günlerde multiplayer modu gelecekmiş.

Eğer yarış oyunları oynayarak zaman geçirmeyi seviyorsanız ''Hırsız Polis 3D Araba Oyunu'' uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz indirebilirsiniz.