Hocalara Geldik

Hocalara Geldik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hocalara Geldik uygulaması ile ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlıkta size yardımcı olacak ders videolarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Hocalara Geldik uygulaması ile ortaokul, lise, TEOG ve üniversiteye giriş sınavlarına Android cihazlarınız üzerinden hazırlanabilirsiniz.

Ortaokul öğrencilerinden üniversiteye hazırlanan öğrencilere kadar geniş bir kitleye hitap eden Hocalara Geldik uygulaması ile öğrenciler okulda derslerine yardımcı olacak anlatımları inceleyebiliyor ve sınavlara hazırlanırken takıldıkları konuları anlaşılır ve özenle hazırlanmış videoları izleyerek çalışabiliyorlar. Tamamen ücretsiz olarak sunulan videolu dersler sunan uygulamada görebileceğiniz tüm dersler güncel ve müfredata uygun bir şekilde hazırlanıyor, bu sayede öğrenciler yardımcı kaynaklara yüzlerce lira harcamadan ücretsiz olarak derslerine çalışabiliyorlar.

Duvar bölümü ile uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla iletişim kurabileceğiniz uygulamada Takipçi Ligi bölümüyle uygulama üzerindeki aktivitelerinizde puanlar kazanarak şampiyon olabiliyorsunuz. Duyurular bölümünde ise canlı dersler, motive edici sözler ve diğer duyuruları takip ederek her şeyden anında haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR