Hola Screen Lock

Hola Screen Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hola Screen Lock, Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarını tek bir dokunuş ile ekran kilidine almak istiyorsanız kullanmanız gereken bir uygulama.

Hola Screen Lock, popüler launcher uygulamalarından bir tanesi olan Hola ile uyumlu olarak çalışan tek dokunuşla ekran kilitleme uygulaması. Gün içerisinde sık sık ve çokca sayıda yapmış olduğumuz ekran kilidi işlemini basitleştiren ve zaman tasarrufu etmemizi sağlayan Hola Screen Lock tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Tek başına yüklendiğinde çalışmayan uygulama ile kolayca ekran kilidi yapabilmek için Hola Launcher uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Hola Launcher indirmek için buraya tıklayebilirsiniz.

Güç tuşu ile haşır neşir olmamızın önüne geçen uygulama ekrana iki kere seri dokunarak olayca ekran kilidi yapabilme özgürlüğü sunuyor. Böylece güç düğmenizin zaman içerisinde kullanım ömrünü azaltmayarak, daha uzun süre ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Son derece basit ve işe yarar bir uygulama olan Hola Screen Lock'u kullanmak istiyorsanız fakat Hola Launcher uygulaması yüklü değilse, hemen 2 uygulamayı da yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.