Hold the Wheel

Hold the Wheel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hold the Wheel uygulamasını kullanarak Android cihazınızı otomatik olarak sürücü moduna geçirebilir ve çağrıları otomatik cevaplayabilirsiniz.

Hold the Wheel uygulaması, Android akıllı telefon kullanıcılarının otomobil veya diğer taşıtları sürmeleri esnasında mobil cihazları tarafından rahatsız edilmemeleri ancak gelen çağrı ve SMS'lere de bir şekilde cevap verebilmeleri amacıyla hazırlanmış bir sürüş modu uygulaması diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolayca alışabileceğiniz bir arayüze sahip olan uygulama, böylelikle işlevlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanmanıza olanak tanıyor.

Uygulamanın en temel işlevi, otomatik olarak bir aracı sürdüğünüzü anlayabilmesi. Böylece arabanıza her girdiğinizde ve yola çıktığınızda telefonunuzu sürücü moduna almanız gerekmiyor ve bu işi sizin için Hold the Wheel uygulaması hallediyor. Elbette bu otomatik tespit özelliğini kapatmak ve manuel olarak sürüş modunu açmak da mümkün. Android Wear desteği sayesinde akıllı saatlerinize de destek veren Hold the Wheel, böylece gelen çağrı ve SMS'leri daha da kolay bir şekilde yönetebilmenize izin veriyor.

Herhangi bir çağrı aldığınızda ya da SMS geldiğinde, karşıdaki kişiye bir kısa mesaj gönderen uygulama, bu kısa mesajda şu anda çağrı ve mesajlara yanıt veremeyeceğinizi belirtiyor. Dolayısıyla telefonunuz çalarken sürüş keyfinizi bozup da arayanlara herhangi bir şekilde dönmeniz gerekmiyor. İstediğiniz alan koduna sahip numaralara gönderilecek otomatik SMS'leri kapatma özelliğini de içerisinde barındıran uygulama, böylelikle SMS göndermenin ücretli olduğu telefon numaralarına müdahale etmiyor.

Her ne kadar çok fazla sayıda işleve sahip olmasa da temel olarak araba kullanmanız esnasında sizi rahatsız edilmekten korumayı hedefleyen uygulama, sorunsuz ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışmaya devam edebiliyor. Eğer otomobilinizde daha güvenli ve rahat hissetmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR