Home Design 3D Outdoor & Garden 3.0.0 (Android)

Home Design 3D Outdoor & Garden

Home Design 3D Outdoor & Garden
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Home Design 3D Outdoor & Garden bir 3 boyutlu bahçe tasarım uygulamasıdır

Home Design 3D Outdoor & Garden mobil cihazlarda büyük başarı yakalayan 3 boyutlu ev tasarımı uygulaması Home Design 3D'nin bahçe tasarımı üzerinde uzmanlaşan versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir 3 boyutlu tasarım uygulaması olan Home Design 3D Outdoor & Garden size aklınızda canlandırdığınız; fakat bir türlü uygulamaya dönüştüremediğiniz tasarımları hayata geçirme imkanı veriyor. Home Design 3D Outdoor & Garden temel olarak bir bahçe veya dış alan yaratarak onu istediğiniz gibi dizayn etmenizi, sonrasında 3 boyutlu olarak görüntülemenizi mümkün kılıyor.

Home Design 3D Outdoor & Garden ile bahçenizi veya dış alanı tasarlarken öncelikle evi yerleştiriyor, sonrasında bahçe sınırlarını belirliyorsunuz. Bahçe sınırlarını belirledikten sonra sıra bahçenize bahçe mobilyalarını, çitleri, ağaçları, çiçekleri, havuzları ve diğer eşya ve yapıları yerleştirmeye geliyor. Home Design 3D Outdoor & Garden ile açık hava düğününüzün nasıl yapılacağını da tasarlayabilmeniz mümkün.

Home Design 3D Outdoor & Garden'da bahçenize yerleştireceğiniz nesnelerin boyutlarını siz belirleyebiliyorsunuz. Uygulamanın kolay kontrollere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR