Horror Escape 1.0 (Android)

Horror Escape

1.0
Horror Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    296

  • ÜRETİCİ

    Trapped

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz odadan kaçma oyunudur.

Horror Escape, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku ve odadan kaçma oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi oyunu oynayabilmek için biraz cesaret sahibi olmak gerektiğini söylemeliyim.

Korku temalı bir odadan kaçış oyunu olan Horrror Escape oyununda, benzerlerinde olduğu gibi mini bulmacaların çözümlerine ulaşmalı, odadaki eşyaları kullanarak kapıyı açmaya çalışmalı ve bir şekilde odadan kaçmalısınız.

Benzer odadan kaçma oyunlarından çok da farklı olmadığını söyleyebileceğim oyunun en önemli özelliği korku temalı olması. Tabi ki korku teması deyince en çok kullanılan mekanı, terkedilmiş bir akıl hastanesini seçmişler. Bu da ne kadar klasik olsa da, her seferinde korkutmayı başardığından başarılı bir seçim olmuş.

Oyunda aklınızı kullanmalı ve mantığınıza güvenmelisiniz. Çünkü bulmacaları çözmenin tek yolu bu. Ayrıca oyunun grafikleri de yine bir hayli etkileyici. Eğer siz de odadan kaçış oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR