Hotel My Phone

Hotel My Phone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz rehberinize ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Hotel My Phone, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz çok akıllıca düşünülmüş bir uygulamadır. Telefonunuzun şarjının bitmesi artık o kadar da sorun olmayacak zira bu uygulama rehberinize ulaşmanızı sağlıyor.

Biliyorsunuz günümüzün en önemli problemlerinden bir tanesi akıllı telefonların şarjının çok kısa sürede bitmesi. Hatta o kadar ki sabah şarj ettiğimiz telefon akşama kadar dayanırsa kendimizi şanslı sayıyoruz.

Peki şarjım bitmişken bu uygulamaya nasıl erişeceğim diye soruyor olabilirsiniz. Uygulama gerçekten çok orijinal bir fikir üzerinden geliştirilmiş. Dışarı çıktığınızda yanınızda bir arkadaşınız olur. Genelde en yakın arkadaşınızla bu uygulamayı çok daha rahat kullanabilirsiniz.

Uygulamayı hem en yakın arkadaşınız hem siz indiriyorsunuz. Daha sonra birlikteyken şarjınız bittiğinde ya da da telefonunuzu evde unuttuğunuzda tek yapmanız gereken arkadaşınızın telefonunu ödünç alıp kendi profilinize girmek ve böylece kendi kişilerinize, mesajlarınıza ulaşabiliyor ve insanları arayabiliyorsunuz. İşiniz bittiğinde ise hesabınızdan çıkış yapıyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda hem ev sahibi hem de misafir kullanıcı açısından güvenli diyebilirim. Telefonunuzu arkadaşınıza ödünç verdiğinizde hotel moduna geçiş yapıyor ve kişisel bilgilerinizi koruyor.

Aynı şekilde bir arkadaşınızın telefonundan hesabınıza girdiğinizde, çıkış yaptıktan sonra bilgileriniz tamamen anonim bir şekilde kalıyor. Çıkış yapmayı unutursanuz da dört saat sonunda otomatik olarak çıkış yapılıyor.

Gerçekten kullanışlı olan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.