House of Fear

House of Fear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz House of Fear'da perili bir eve hapsolmuş arkadaşımızı kurtarmaya çalışıyoruz.

House of Fear, Android tablet ve akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz korku temalı bir bulmaca oyunudur. Belirtmeden geçmeyelim, House of Fear en iyi 50 oyun arasında gösteriliyor.

Point and click adventure tadındaki oyunda korku dolu bir maceraya atılıyor ve perili bir evde hapsedilmiş arkadaşımızı kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunda ilerlemek için ekranın çeşitli yerlerine dokunmamız gerekiyor. Kontrol ettiğimiz karakter dokunduğumuz yere gidiyor ve önümüze yeni seçenekler çıkıyor. Bu şekilde ilerleyerek karşılaştığımız bulmacaları çözmeliyiz.

Oyunun grafikleri iyi olarak kabul edilebilir. Aslında tablet ve akıllı telefonlarda oynadığımız diğer oyunlarla kıyasladığımızda gayet iyi demek mümkün. Oyundan en üst düzey keyif almak için kaliteli bir kulaklık, sessiz ve karanlık bir ortama ihtiyacınız var. Bu şartları sağladıktan sonra oynarsanız, epey keyif alacağınıza eminim.

Zaman zaman korkuyu tam olarak veren House of Fear bazen de monotonluğa düşüyor. En nihayetinde mobil bir oyun ve çok da fazla bir şey beklememek gerekiyor. Siz de korku oyunlarından hoşlanıyorsanız, House of Fear'ı denemelisiniz.