Hovercraft - Build Fly Retry 1.3.5 (Android)

Hovercraft - Build Fly Retry

Hovercraft - Build Fly Retry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hovercraft - Build Fly Retry, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Hovercraft - Build Fly Retry, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Fakat adından da anlaşılabileceği gibi aslında oyun yarış yapmaktan çok daha fazlasını sunuyor.

Minecraft tadında bir yarış oyunu olan Hovercraft'ın en önemli özelliği piksel art blok yapılara sahip bir grafik deneyimi sunması diyebilirim. Yani oyunda kendinizi Minecraft dünyasında gibi hissediyorsunuz.

Oyunun bir diğer özelliği ise oyuncuları sadece yarışma kısmıyla sınırlı bırakmaması diyebilirim. Öncelikle söylemeliyim ki oyunda kendi hava taşıtınızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Bunun için basit fakat güçlü bir editörden faydalanıyorsunuz.

Bu sayede sadece kendinize özel bir uçağınız oluyor ve onunla yarışma imkanı buluyorsunuz. Uçağınızı oluşturduktan sonra zorlayıcı uçuş pistlerinde yarışmaya başlıyorsunuz. Aynı zamanda trafikten kaçmaya çalışıyor ve aşırı yüksek hızlara ulaşıyorsunuz.

Bununla birlikte başarabilirseniz zincirleme kazalara yol açıyor ve diğer uçakların havada uçuşmalarını ve heyecanlı animasyonları izleme şansı yakalıyorsunuz. Oyunun fizik motorunun da gayet başarılı olduğunu burada belirtmeliyim.

Oyunda kendi uçağınızı oluşturabileceğiniz gibi 70'den fazla benzersiz hava taşıtını da kazanarak toplama ve koleksiyonunuza katma şansınız da var. Eğer siz de bu tarz piksel art oyunları seviyorsanız bu heyecanlı yarış oyununu denemelisiniz.

YORUMLAR