HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi 2.14 (Android)

HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi

HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HP marka yazıcılara Android cihazlarınız üzerinden baskı işlerinizi gönderebilirsiniz.

HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi ile Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden yazdırma işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızda bulunan çeşitli belgeler, görseller ya da diğer dokümanlardan çıktı almanız gereken durumlarda bilgisayara dosyayı aktardıktan sonra çıktı almaya çalışmak yerine bu işlemi oldukça hızlandıracak HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi’ni kullanabilirsiniz. HP OfficeJet, HP LaserJet, HP DesignJet, HP Photosmart, HP DeskJet ve HP Envy gibi HP yazıcı modellerini destekleyen uygulama üzerinden galeri, fotoğraflar, Gmail, Yahoo Mail, Chrome, Google Drive ve yazdırma desteği sunan daha birçok uygulama üzerinden yazdırma işlemini yapabiliyorsunuz.

Mobil cihazınızla aynı ağa bağlı olan yazıcılar, Wi-Fi Direct üzerinden bağlanan yazıcılar ya da USB OTG üzerinden bağlanan cihazlara göre değişiklik gösteren Menü düğmesine dokunduktan sonra Yazdırma seçeneğine ulaşabiliyorsunuz.

Not: HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi’ni yükledikten sonra eklentiyi aktif etmeniz gerekiyor. Ayarlar > Yazdırma > HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi adımlarını izleyebilir, Samsung cihazlarda ise Ayarlar > NFC ve paylaşım > Yazdırma > HP Yazdırma Hizmeti Eklentisi adımlarını izlemelisiniz.

YORUMLAR