HTC BlinkFeed (Android)

HTC BlinkFeed

HTC BlinkFeed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC BlinkFeed uygulaması ile Android işletim sistemli HTC cihazlarınızdan tüm haber kaynaklarına ana ekranınız üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

HTC BlinkFeed uygulaması, HTC akıllı telefon sahiplerinin cihazlarına yükleyebilecekleri ve kesinlikle seveceklerine inandığım ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar pek çok cihazın beraberinde kendiliğinden gelse de uygulamayı yanlışlıkla silen ya da bir hata sonucu mobil cihazında bulamayanlar dilerlerse sonradan da indirebiliyorlar.

Uygulamanın çok temiz ve anlaşılır bir arayüzü olduğu için kullanırken herhangi bir zorluk çekmek mümkün değil. Takviminizden tutun da haberlere ve sosyal medya akışlarına kadar pek çok haber kaynağı direkt olarak telefonunuzun ana ekranında BlinkFeed sayesinde beliriyor ve böylece tek tek uygulamaları açmanıza gerek kalmıyor.

Uygulama içerisinde hangi içeriklerin ekranınızda belireceğini kendiniz belirleyebiliyor ve böylece dilediğiniz gibi özelleştirme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu konuda oldukça geniş seçeneklerin olması ise ilgi alanlarınıza yönelik olarak tüm bilgi sahibi olmak istediğiniz konuları anında görmenizi sağlıyor.

Cihazınızın performansı üzerinde negatif bir etkisinin olmaması ancak pil tüketimini çok az arttırması nedeniyle bazı kullanıcıları biraz rahatsız edebilir. Tabii ki en son haber içeriklerinin alınabilmesi için cihazınızın internete bağlı olması gerektiğini de unutmayın.

HTC'nin Türk haber kaynaklarıyla da anlaşmalı olması sayesinde pek çok konuda popüler web sitelerinden haberleri direkt uygulama içerisinden okuyabiliyorsunuz. HTC mobil cihaz sahiplerinin kesinlikle denemeleri gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim.