HTC Boost+ (Android)

HTC Boost+

HTC Boost+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Boost+, Android telefon hızlandırma, önbellek - bellek temizleme, uygulama şifreleme uygulaması.

HTC Boost+, Android telefonunuzu hızlandırma, bellek temizleme, pil ömrünü uzatma, gereksiz uygulamaları kolaylıkla silme dahil performansa etki eden işlemleri kolaylıkla yapmanızı sağlayan bir optimizasyon uygulaması.

Şu an Beta sürümde olduğundan sadece HTC 10 ile uyumlu olan uygulamayla sunulan seçenekleri kullanarak zamanlama eski performansını göstermeyen Android telefonunuzu hızlandırmanız mümkün. Uygulamaların bıraktığı kalıntı dosyaları silme, yüklenip hiç kullanılmayan gereksiz uygulamaları tek dokunuşla kaldırma, birden fazla işlem yapıldığında çoşan bellek tüketimini azaltma, mesajlarınız, fotoğraflarınız gibi başkalarının görmemesi gereken özel içeriklerinizi parola veya parmak iziyle koruma gibi hem cihazın performansını etkileyen, hem depolama alanını artıran, hem de güvenliği artıran seçenekler mevcut.

HTC Boos+ Özellikleri:

  • Android telefon hızlandırma
  • Android gereksiz uygulamaları kaldırma, temizleme
  • Android bellek temizleme, boşaltma
  • Android önbellek temizleme
  • Android uygulama şifreleme

Not: HTC Boost+’ın şu anda tüm Android telefonlarda kullanılabilir olmadığını, sonraki güncellemeyle herhangi bir Android cihazda da kullanılabileceğini ve en az Android 5.0 sürümünde çalıştığını tekrar belirteyim.

YORUMLAR