HTC Kılavuz (Android)

HTC Kılavuz

HTC Kılavuz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Kılavuz, telefonunuzla yaşadığınız sorunları gidermenizde yardımcı olacak seçenekler sunan bir uygulamadır.

HTC Kılavuz, telefonunuzda oluşan bir sorunu gidermenize yardımcı olacak birtakım özellikler sunan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Sorun giderme özelliği sayesinde telefonunuzu servise götürmeden veya destek ekibini aramadan sorunu kendiniz çözebilirsiniz. En sık karşılaşılan sorunları listeleyerek size yardımcı olan uygulamanın kullanımı da basittir.

HTC Kılavuz uygulaması sayesinde akıllı telefonunuzda bir sorun olması durumunda servis bölümünü aramak zorunda kalmayacaksınız. Sorun Giderme, en yaygın ufak sorunları çözmenizde size yardımcı oluyor. Servis bakımı gerektiren büyük sorunlarda ise Telefon Sağlığı özelliği sorunu otomatik olarak tespit ediyor. Böylelikle servis bölümüne ulaştığınızda sorun zaten teşhis edildiğinden zaman kazanıyorsunuz. Teknik desteğin yanı sıra konumunuzu belirleyerek yakınınızdaki hizmet sağlayıcılarını da önünüze seren uygulama ile yazılım güncellemelerini de takip edebilirsiniz.

HTC Kılavuz, rahatlıkla kullanabileceğiniz sade arayüze sahip bir yardım uygulaması. En sık karşılan sorunlar menüsünde batarya, SIM kart, arama, ekran, butonlar, internet, ses, kamera, cihaz sorunları, uygulama ve bağlantı kategorilerine ulaşabilir, Telefon Sağlığı bölümünden telefonunuzun performansını etkileyen sorunları görebilir, İpuçları bölümünden videolu rehberlerle beslenen ipuçlarına bakabilir ve Yazılım Güncellemesi bölümünden telefonunuz için gelen bir güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

HTC Kılavuz Özellikleri:

  • Destek ekibine ulaşma
  • En yaygın sorunları görme
  • Performans sorununu giderme
  • Nasıl yapılır videoları ve ipuçları
  • Yazılım güncellemeleri

YORUMLAR