HTC Scribble (Android)

HTC Scribble

HTC Scribble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Scribble uygulaması ile kolayca Android cihazlarınızda notlar tutabilir, doğum günü kartları hazırlayabilirsiniz.

HTC Scribble uygulaması, HTC akıllı telefon sahiplerinin Android cihazlarında kullanabilecekleri başarılı not alma uygulamaları arasında yer alıyor ve hem klasik notlar hem de posta kartları, dilek kartları ya da eğlenceli kartlar üretebilmenizi sağlıyor. Uygulamayla yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı ve bu nedenle kullanırken oldukça keyif alacağınıza inanıyorum.

Kendi çizimlerinizle resimler yaratmanıza dahi imkan tanıyan uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça kolay bir kullanıma sahip. İçerisinde gelen kullanıma hazır şablonlar sayesinde tam olarak ihtiyacınıza yönelik bir başlangıç da yapabiliyorsunuz.

Çizimler, fotoğraf ekleme, yazı yazma, hareketli GIF desteği gibi oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan uygulamanın tek dezavantajı sadece HTC cihazlara yüklenebiliyor oluşu. Dolayısıyla uygulamayı diğer akıllı telefon üreticilerinin cihazlarına yüklemek mümkün değil.

Bazı gelişmiş özelliklere sahip olan uygulamanın bu özelliklerinden bir tanesi de takviminizle doğum günü kartlarını eşleştirebilme. Dolayısıyla uygulama içerisinde yarattığınız tebrik kartlarını direkt olarak takviminizdeki belli etkinliklerle eşleştirebiliyor ve otomatik olarak gönderilmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Hatırlatma listeleri, küçük notlar yapma ve diğer tüm çizim ve yazım olanakları ile uygulamayı kesinlikle denemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR