HTC Sense Home (Android)

HTC Sense Home

HTC Sense Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Sense Home uygulaması ile HTC Android mobil cihazınız çok daha güzel görünecek.

HTC Sense Home uygulaması, geçmişte HTC BlinkFeed olarak adlandırılan resmi HTC launcherının yeni versiyonu olarak karşımıza çıktı ve uygulamanın adındaki bu değişikliğin yanında işlevsel olarak da pek çok farklılığa sahip olduğunu söyleyebilirim. Zira geçmişteki BlinkFeed uygulaması artık kullanıcıların ihtiyaçları için biraz yetersiz kalmaya başlamıştı ve HTC kullanıcılara daha geniş opsiyonlar sunmanın bir yolunu bulmuş durumda.

Sense Home içerisinde aynı geçmişte olduğu gibi en son gündemdeki gelişmeleri takip edebileceğiniz ve sosyal ağlarınızdan da güncellemelere erişebileceğiniz bir BlinkFeed aracı yer alıyor. Fakat bunun yanında tüm sistem üzerinde gerçekleştirilen yeni tasarım öğeleri sayesinde hem BlinkFeed hem de diğer araçlar çok daha güzel görünüyorlar.

HTC Sense Home ile birlikte gelen bir diğer özellik ise temalar desteği. Hem HTC'nin kendi hazırladığı hem de diğer kullanıcıların hazırladıkları temalara uygulamayla birlikte erişmek ve böylece sistemin çok daha güzel bir görünüm almasını sağlamak mümkün. Ses öğeleri, arkaplanlar ve ikon değişimleri gibi oldukça geniş bir skalaya sahip olan bu temalar sayesinde HTC Android cihazınızın hiç olmadığı kadar göz alıcı olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Seçilen arkaplanın rengine göre sistemin diğer noktalarında da renk değişimlerinin gerçekleştirilmesi, daha bütünsel bir kullanım deneyimine olanak tanıyor. Bunun yanında çeşitli yeni widgetların Sense Home ile birlikte gelmesi de yine kesinlikle bu sürümü kaçırmamanız gerektiğini gösteriyor.

Eğer HTC Android akıllı telefonlardan bir tanesini kullanıyorsanız kesinlikle HTC Sense Home'a geçiş yapmayı unutmamalısınız.

YORUMLAR