HTC Service Pack (Android)

HTC Service Pack

HTC Service Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Service Pack ile Android HTC cihazlara sahip olanlar cihazlarının sorunsuzca çalıştığından emin olabiliyorlar.

HTC Service Pack uygulaması, HTC akıllı telefon kullanıcılarının mobil cihazlarını daha verimli bir şekilde kullanabilmek için telefonlarında en güncel sürümüne sahip olmaları gereken zaruri uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar cihazınızla beraber bu uygulama gelmiş olsa da güncel olup olmadığını belli aralıklarla kontrol etmeniz en son yeniliklerden geri kalmamanızı sağlayacaktır.

HTC Service Pack içerisindeki araçlar sayesinde hem BlinkFeed ve Sense Home'u verimli bir şekilde kullanmak mümkün hale geliyor, hem de yayınlanan yeni özelliklerin sisteme entegrasyonu sorunsuzca gerçekleşiyor.

Özellikle HTC'nin kendi arayüzünü ve araçlarını sık sık kullananların kesinlikle unutmamaları gereken uygulamalardan birisi olması sebebiyle son sürüm kontrolünü yapmayı sakın atlamayın. Fakat uygulamanın sadece HTC tarafından HTC cihazlar için yaratılmış olması yüzünden diğer marka Android cihaz sahipleri maalesef uygulamayı cihazlarına yükleyemiyorlar.

Son dönemlerde HTC Sense Home ile birlikte gelen tema, widget desteği ve gelişmiş özelleştirme seçenekleri HTC Service Pack'i çok daha gerekli hale getiriyor.

YORUMLAR