Hue Tap

Hue Tap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hue Tap, zekaya dayalı bir bulmaca oyunu denemek isteyen herkesin favorileri arasında yer alacak türden bir yapım.

Hue Tap, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olan Hue Tap tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Başarılı olabilmek için yüksek oranda dikkate ihtiyacımız olan bu oyunda zorlu bulmacalarla karşı karşıya kalıyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza düzenli, şık ve rengarenk bir arayüz çıkıyor. Gereksiz görsel efektlerle oyuncunun gözünü boyamak yerine her şey sade bir altyapıda sunuluyor. Bu özelliği oyununun hoşumuza giden yönleri arasında

Peki oyunda ne yapmamız gerekiyor? Hue Tap'ta karşımıza renkli kartlardan oluşan bir tablo çıkıyor. Ekranın üst bölümünde bizden yapmamız istenen görev yer alıyor. Bu göreve göre ekranda yer alan kartlardan birine tıklamamız gerekiyor. Örneğin görevde "kırmızı metin rengine sahip olan karta tıkla" ibaresi yer alıyorsa kırmızı renge sahip olan karta değil, kırmızı yazı rengine sahip olan karta tıklamamız gerekiyor. Oyun kurnazca hazırlanmış bölümlerle dolu. Bölümlerin her biri oyuncuları yanıltmaya yönelik hazırlanmış tuzaklarla dolu.

Oyunu zor kılan detaylardan bir tanesi de süre faktörü. Biz verilen görevi çözmeye çalışırken bir yandan da süre işliyor. Dolayısıyla en kısa süre içerisinde bulmacayı çözmüş olmamız gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Hue Tap, dikkate dayalı bir beceri oyunu oynamak isteyen herkesin denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.