Human 1.0.1 (Android)

Human

Human
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Human, gün boyunca yaptığınız tüm hareketleri kaydeden ve böylelikle ne kadar aktif olduğunuzu sizlere sunan bir Android aktivite takip uygulaması.

Human, ister evde oturuyor olun isterseniz de çalışıyor olun gün içerisinde ne kadar hareket edip ne kadar aktif olduğunuzu sizlere gösteren yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Aktivite takip uygulaması olaran nitelendirebileceğimiz Human, adımlarınızı saymıyor fakat genel olarak yapacağınız tüm hareketleri takip ederek günlük toplam ne kadar hareket ettiğinizi size gösterir.

Yürüme, bisiklet sürme, ufak hareketler ve diğer her türlü yapacağınız hareketlerin takibini düzenli olarak yaparak yanı zamanda harita üzerinde gösteren Human, gelişmiş ve kullanışlı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Daha da güzeli ise uygulamayı kullanırken arkadaşlarınızla ya da aynı şehirde yaşadığınız kişilerle aktiflik ya da hareketlilik konusunda yarışabiliyorsunuz. Günün ne kadarında aktif olduğunuzu görmenizi sağlayan uygulama, hareketsiz kişilerin de daha fazla hareket etmesini sağlıyor. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip ne kadar aktifsiniz hemen görün.

YORUMLAR