Hunter Legacy 1.0.21 (Android)

Hunter Legacy

Hunter Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hunter Legacy mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

Hunter Legacy oyunculara ilginç bir hayatta kalma mücadelesine dahil olma imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hunter Legacy bize Minecraft'a benzeyen; fakat bir yandan da farklı görünmeyi başarabilen bir oyun yapısı sunuyor. Oyunumuzun hikayesi ana kahramanımızın atalarından kalan bir toprak parçasını devralmasıyla başlıyor. Bu toprak parçasını devraldığında ise onu yaşanabilir hale getirmesi için çabalaması gerekiyor. Bu iş için düzlükleri, ormanları, mağaraları ve dağları ziyaret ediyoruz ve topraklarımızı şekillendirmekte kullanacağımız malzemeleri topluyoruz. Ayrıca karşımıza çıkacak silah yapma planlarıyla özel ve güçlü silahlar yapıp hayatta kalma mücadelemizde bu silahları kullanabiliyoruz.

Hunter Legacy'de tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi açlık ve susuzluğumuza dikkat etmeliyiz. Oyunda öldüğümüzde oyun sonlanıyor ve tek canımız var. Bu nedenle ekinlerimizi ekip biçerek, avlanarak ve birşeyler içerek açlık ve susuzluğumuzu gidermeli, kendimizi tehditlere karşı savunmalıyız.

Hunter Legacy'de orklar, yaşayan ölüler, goblinler ve vahşi hayvanlar gibi düşmanlarla savaşmaktayız. Oyunun retro grafikleri güzel bir görünüm sunarken zengin içeriği uzun süre oyunu oynayabilmemizi mümkün kılıyor.

YORUMLAR