Minecraft: Pocket Edition

Minecraft: Pocket Edition

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5

3 Kullanıcı: 4/5

4
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition
Minecraft: Pocket Edition

Android için Minecraft Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 ay önce

Minecraft Pocket Edition ile Birlikte Minecraft Keyfi Artık Akıllı Telefonlarınızda.

Minecraft evrenini Android akıllı telefonlar ve tabletler üzerine taşıyan Minecraft Pocket Edition, yaratıcılığını konuşturmak isteyen oyuncuları mobil platformlar üzerine davet eden bir şehir kurma ve hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Hem gençlerin hem de yetişkinlerin sevgilisi olan Minecraft, oyunculara sunduğu açık dünya ve sınırsız özgürlük sayesinde dünya üzerindeki en popüler oyunlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Sahip olduğu popüleritenin ardından Microsoft tarafından satın alınan oyun, okullarda öğrenciler için hazırlanan özel sürümü ile eğitime de destek olmaktadır.

Minecraft Pocket Edition her ne kadar ücretsiz olmasa da uygun fiyatıyla mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ve satın alınabilecek en keyifli oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Minecraft PC sürümü üzerinde yer alan her türlü özelliği akıllı telefonlarınızda sizlere sunan oyun, bu sayede mobil platforma aktarılan oyunlar arasında da özel bir yere sahip.

Minecraft'ın oyun dünyası üzerinde topladığınız madenler yardımıyla kendi eşyalarınızı ve binalarınızı yapmaya çalışırken bir yandan da size musallat olan yaratıklarla mücadele etmenin yollarını aradığınız Minecraft Pocket Edition ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaksınız.

Hayatta kalma unsurlarını da içerisinde barındıran oyun ile isterseniz arkadaşlarınızla birlikte dünya harikalarını yeniden kendi oyun dünyanız içerisinde inşa edebilirsiniz. Eğer daha önce Minecraft oynamadıysanız, oyunun bağımlılık yapabileceğini şimdiden belirtmekte fayda var.

Bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bile Minecraft evreninde yerinizi almak istiyorsanız, Minecraft Pocket Edition full sürüm tam size göre. Oyunu satın aldıktan sonra Minecraft Pocket Edition APK dosyasını indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Minecraft: Pocket Edition için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Minecraft: Pocket Edition crack, Minecraft: Pocket Edition serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
593 / 315,426
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Üretici:
Mojang

Strateji Popülerleri

 1. Clash of Clans
  Clash of ClansAndroid için Strateji Oyunu
 2. Minecraft: Pocket Edition
  Minecraft: Pocket EditionAndroid için Minecraft Oyunu
 3. Defense Zone 3
  Defense Zone 3Android için Strateji Oyunu
 4. Plants vs. Zombies 2
  Plants vs. Zombies 2Android için Plants vs. Zombies 2 Oyunu
 5. Boom Beach
  Boom BeachAndroid İçin Strateji Oyunu

Minecraft: Pocket Edition Eski Sürümleri