Hydro Storm 2 1.0 (Android)

Hydro Storm 2

1.0
Hydro Storm 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hydro Storm 2 aksiyon ve yarışı bir araya getiren bir yarış oyunudur

Hydro Storm 2 hem yarışmanızı hem de savaşmanızı mümkün kılan aksiyon dolu bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hydro Storm 2'de jet ski yarışlarına katılmaktayız. Oyunda bize farklı jet ski seçenekleri sunuluyor ve bu seçeneklerden birini tercih ederek oyuna başlıyoruz. Bu jet ski seçeneklerinin ortak yönü ise hepsini ağır makinalı silahlarla donatılmış olması. Bu silahları kullanarak su üzerinde yol alırken engelleri yok edebiliyor ve rakiplerimizin jet skilerini patlatarak avantaj elde edebiliyoruz.

Hydro Storm 2'de yarışırken bir yandan da bize ateş eden rakiplere ve su üzerindeki mayınlara dikkat etmemiz gerekiyor. Ayrıca rampalardan zıplayabiliyor ve geçici olarak hızlanabiliyoruz. Yarışlar sırasında su üzerindeki kutuları toplayarak roket ve bomba gibi ek silah seçeneklerine ulaşabiliyoruz.

Hydro Storm 2'in grafiklerinin ortalama seviyede olduğu söylenebilir. Oyunun kontrol sistemi ise analog kontrol çubuğu üzerine kurulu. Ekranın sol tarafında yer alan kontrol çubuğunu kullanarak jet skimize gaz verebiliyor ve yönlendirebiliyoruz. Sağ tarafta ise ateş etme seçenekleri yer alıyor.

YORUMLAR