I Hate Fish

I Hate Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I Hate Fish, solucan Earl ile tehlikeli suları geçerek güvenli bölgeye gitmeniz gereken eğlenceli ve aksiyon dolu bir Android oyunu.

I Hate Fish, Earl isimli solucan ile büyük bir macera ve aksiyona çıkacağınız hem eğlenceli hem de ücretsiz bir Android oyunu. Farklı bölümlerden oluşan oyunun her bölümündeki amacınız Earl ile ilerleyerek tehlikeli suları geçip güvenli gölgeye ulaşabilmek. Eğer güvenli bölgeye ulaşabilirseniz bölümü geçmiş oluyorsunuz.

Oyundaki solucanımız Earl ok sevimli görünmesine rağmen birbirinden tehlikeli silahları kullanabiliyor ve böylelikle karşınıza çıkan tehlikeli balıkları yok ederek yolunuza devam ediyorsunuz. Fakat sizi durdurmaya çalışan tek şey balıklar değil. Balıklar dışında engel olmak isteyen tuzaklar da bulunuyor. Bu tuzakları da dikkatlice geçmelisiniz.

Grafiklerin güzelliği ve kalitesi hakkında söylenecek çok bir söz yok. Oynarken ne kadar başarılı olduklarını siz de göreceksiniz. Ayrıca oyunda yer alan tüm bölümler tamamen elle çizilerek tasarlanan bölümler. Bu da oyunu daha değerli kılıyor diyebilirim.

100'den fazla bölümün yer aldığı oyunda sürekli su altında ilerliyorsunuz ve karşınıza hep tehlikeli balıklar ve engeller çıkıyor. Yılmadan mücadele ederek tüm bölümleri bitirebileceğinizi düşünüyorsanız I Hate Fish oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınıza eminim.

YORUMLAR