Ice Age Hunter 5.3.0 (Android)

Ice Age Hunter

Ice Age Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape from Doom, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Ice Age Hunter, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere Ice Age Hunter buz devrinde geçen bir avcılık oyunu olarak tanımlanabilir.

Avcılıkla ilgili oyunları seviyorsanız ve geçmişe bir yolculuğa çıkmak isterseniz bu oyunu denemenizi tavsiye ederim. Ölümcül hayvanları avlamaya çıkacağınız heyecanlı ve etkileyici bir macera oyunu da diyebilirim.

10 bin yıl öncesine gittiğiniz oyunda gerçekten soğuk ve buz tutmuş bir dünyada mamut gibi nesli tükenmiş hayvanları avlayabiliyorsunuz. Pek çok görevi yerine getireceğiniz oyunda size yardımcı olacak elementler de mevcut.

Oyunda hayvanları avlamak için kullanabileceğiniz tabanca, ok, tatar yayı, tüfek gibi pek çok silah bulunuyor. Bununla birlikte tuzak kurmanıza yarayacak mayınlar ve gaz fişekleri gibi elementler de bulunuyor.

Ayrıca bununla birlikte oyunda kullanabileceğiniz motosiklet, cip gibi araçlar da bulunuyor. Ayrıca ata binebiliyor ve açık dünyada istediğiniz gibi keşfe çıkabiliyorsunuz. Atı çağırmak için ıslık çalıyor ve böylece gerçekliğe bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

Oyunu üçüncü şahsın gözünden oynuyorsunuz ve tehlike anında kaçmanıza yardımcı olacak teleport gibi elementlerden de faydalanabiliyorsunuz. 3D geliştirilmiş keşfedebileceğiniz büyük bir dünya olduğunu da söylemeliyim.

Kısacası bir oyundan daha fazlasını sunan Ice Age Hunter da aslında gerçek anlamda bir ava çıkıyorsunuz diyebilirim. Etkileyici görselleri, müzikleri ve ses efektleri ile sizi etkileyeceğini düşündüğüm bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR