Ice Age World

Ice Age World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çiftlik simülasyonudur

Ice Age World eğer ülkemizde Buz Devri adıyla yayınlanan animasyonları seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil çiftlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunu olan Ice Age World temel olarak Buz Devri'nin renkli dünyasını Farmville benzeri bir oyun yapısıyla birleştiriyor. Oyuncular Ice Age World'de kendi buz çiftliklerini kurarak üretim yapmaya ve birbirinden güzel tarımsal ürünler üretmeye, çiftliklerini güzelleştirmeye çalışıyorlar. Bu işi yaparken de sevdiğimiz Ice Age kahramanlar Sid, Manny, Diego ve Scrat bize kılavuzluk ediyor.

Ice Age World'de temel olarak tarlamıza ekinler ekerek bu ekinleri yetiştiriyor ve büyüdüklerinde toplayıp satarak para kazanıyoruz. Bu parayı çiftliğimizi geliştirmek ve üretimi artırmak, daha kaliteki ekinler ekmek için kullanıyoruz. Ayrıca Ice Age kahramanları bize görevler vermekteler. Bu görevleri tamamladığımızda özel ödüller kazanabilmekteyiz.

Ice Age World görsel olarka göze oldukça hoş görünüyor. Renkli grafiklerin yanısıra oyundaki kahramanların ve karakterlerin animasyonları da bir hayli başarılı. Eğer Buz Devri içerisinde bir Farmville macerası yaşamak isterseniz Ice Age World'ü kaçırmayın.

YORUMLAR