iClone Ringtones

iClone Ringtones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iClone Ringstones uygulaması ile Android cihazlarınıza farklı zil sesleri ekleyebilirsiniz.

iClone Ringtones tüm Android kullanıcılarının cihazlarınız kişiselleştirmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulamadır. Cihazlarında hali hazırda mevcut olan zil seslerinden sıkılanlara hitap eden iClone Ringtones ile mobil cihazınıza farklı sesler ekleyerek daha kişisel ve orijinal bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulamada kullanılan arayüz gerçekten temiz ve sade. Kullanışlı arayüz sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamıyoruz ve dilediğimiz zil sesini dinledikten sonra seçebiliyoruz. Zil seslerini dinlemek için play butonuna basmak yeterli oluyor. Zil seslerine dair gerçekleştirebileceğimiz farklı seçenekler ekranın alt kısmında sıralı bir vaziyette tutuluyor.

Beğendiğimiz zil sesini belli bir numaraya atayabiliyor, mesaj veya alarm sesi olarak seçebiliyoruz. Hatta farklı kanallar üzerinden arkadaşlarımızla paylaşma şansına bile sahibiz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen iClone Ringtones, mobil cihazını kişiselleştirmek isteyen herkesin denemesi gereken seçenekler arasında.

YORUMLAR