Idle Airport Tycoon - Tourism Empire 1.06 (Android)

Idle Airport Tycoon - Tourism Empire

Idle Airport Tycoon - Tourism Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hava yolu şirketimizi kuracağız.

Codigames imzası ile geliştirilen ve mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alan Idle Airport Tycoon - Tourism Empire ile kendi havaalanımızı inşa edecek ve yönetmeye çalışacağız.

Etkileyici grafiklere ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyunda renkli ve bir o kadar da hoş içerikler yer alıyor. Oyuncular havaalanı içerisine farklı yapılar inşa edebilecek, uçuşlar düzenleyecek ve uçaklarını geliştirerek daha gelişmiş bir görünüma sahip olabilecekler. Kendi işimizin patronu olacağımız bu oyunda dünyanın en iyi havaalanı kralı olmaya çalışacağız.

Farklı ülkelere uçuşlar düzenleyeceğimiz oyunda müşterilerimizin mutlu bir yolculuk yapmasını sağlayacağız. Dünyanın en popüler hava yolu şirketini oluşturmaya çalışacağımız oyunda turistler mutlu yolculuk yapacak ve bizlere para kazandıracağız. Oyuncular strateji geliştirerek şirketlerini daha iyi bir hale getirebilecekler. 3D grafikler, farklı uçak ve uçak tipleri, çılgın teknolojiler, basit kontroller ve daha fazlası yer alacak. 

Oyuncular müşterilerinin ihtiyaçlarına göre yeni binalar inşa edebilecek ve uçak filolarını genişleterek daha fazla yolcu taşıyabilecekler.

Idle Airport Tycoon - Tourism Empire mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan bir simülasyon oyunudur.

YORUMLAR