Idle Factory Tycoon 1.21.1 (Android)

Idle Factory Tycoon

Idle Factory Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli ürünlerin üretildiği onlarca fabrikayı yönetebileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur.

Fabrikalarınızı büyütmek için farklı iş istasyonları kurabileceğiniz Idle Factory Tycoon, simülasyon oyunları arasında yer alan ve bolca para kazanabileceğiniz keyifli bir oyundur. 

Sahip olduğunuz fabrikalara çeşitli iş istasyonları inşa edebilir, yöneticiler tutarak otomatik bir iş akışı oluşturabilir ve bu sayede ürünlerinizin kolayca satılmasını sağlayabilirsiniz. Makine ve teçhizatları yükselterek daha fazla üretim yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak oynayabileceğiniz bu oyunda, çevrimdışı olsanız bile fabrikadaki işçileriniz çalışmalarını sürdürürler. 

Nakit paranız ile yatırımlar yaparak gelirlerinizi katlayabilir ve en zengin fabrikatörlerden biri olabilirsiniz. Üretimi daha da arttırmak ve ürünleri yüksek fiyattan satmak için süper nakde ihtiyacınız olacaktır. 4 saatte bir oyuna girerek, ücretsiz olarak süper nakit toplayabilirsiniz. Her fabrikada toplamda 20 farklı iş istasyonu yönetmeniz mümkün. Araba, uçak, tost makinesi ve akü gibi birçok farklı ürünün üretimini yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.
1 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından tercih edilen Idle Factory Tycoon, Android ve İOS sürümleri ile ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz benzersiz bir simülasyon oyunudur.