Idle Farming Empire 1.13.2 (Android)

Idle Farming Empire

Idle Farming Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çiftçilik simülasyonu oynayacağız.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan ve tamamen ücretsiz olarak mobil oyunculara sunulan Idle Farming Empire rengarenk bir yapıya sahip.

Futureplay imzası ile geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak iki farklı mobil platformda oyunculara sunulan yapımda çiftliğimizde eğlenceli anlar geçireceğiz. Oyuncular tarla ekip biçecek, evcil hayvanlar besleyebilecek ve çiftçiliğe dair ne varsa oyun içerisinde bulabilecekler. Eğlence dolu yapısı ile mobil cihazlarda oyuncuların beğenisini kazanan yapımda oyuncular diledikleri yerde tarla ekip biçebilecekler.

Herhangi bir internet bağlantısı olmadan oynanabilen yapımda oyuncular gelmiş geçmiş en kazançlı çiftliği kurmaya çalışacaklar. Hayvanlara akıllı yatırımlar yapacağımız oyunda güneşi güçlendirerek çiftliğimize yağmurun yağmasını da sağlayabileceğiz.

Kaliteli grafiklerin ve güçlü içeriklerin yer aldığı yapımda eğlenceli bir atmosfer ve ücretsiz bir oynanış yer alacak.  Yapım iki farklı mobil platformda 10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR