iGP Manager 2.7 (Android)

iGP Manager

2.7
iGP Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı yarışlara hazır olun.

Türkçe dil seçeneğine sahip olarak Android cihazınızda keyifle oynayabileceğiniz iGP Manager ile aksiyon ve gerilim yüklü yarışlar sizleri bekliyor.

Mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulan iGP Manager, oyunculara oldukça geniş bir içerik sunuyor. Oyun içerisinde genel merkezimizi inşa edebilecek, yarışçı pilotlarımızı eğitebilecek ve internet üzerinden dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla gerçek zamanlı yarışlara katılabileceğiz.

Oyuncular takımlarını oluşturabilecek ve kendi yarış ekibi ile eğitimlere katılabilecekler. Oyun içerisinde yer alan liglere katılabilecek ve 32 farklı yarışçı ile online olarak yarışabileceğiz.

Orta dereceli grafiklere sahip olan yapımda, basit kontrol seçenekleri bulunmaktadır. Oyuncular hızlı bir şekilde oyuna adapte olabilecek ve tam kontrol sağlayabilecekler. İlk kez 2011 yılında tarayıcı üzerinde oynanabilir olarak yayınlanan yapım, yıllar sonra iGP Games imzası ile mobil platform oyuncularına da sunuldu.

Oyun içerisinde birbirinden farklı araç seçenekleri de oyunculara sunulmaktadır. Çeşitli pistlerinde yer aldığı yapımda, zorlu ve aksiyonlu bir atmosfer bulunuyor. Android ve İOS platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunulan yapım, 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

YORUMLAR