IMEI Sorgulama

IMEI Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IMEI Sorgulama, Android cihazlarınızın IMEI numarasını hızlı ve pratik bir şekilde sorgulamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

IMEI Sorgulama, mobil cihazlarınızın üzerinde bulunan imei numarasını yazarak gerekli sorgulama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere ülkemizde bir çok çalıntı IMEI numarası kullanılıyor. Özellikle 2. el telefon alım-satım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken en büyük etkenlerden bir tanesi de IMEI numarası. Aynı zamanda piyasa fiyatından çok daha düşük fiyatlara satılan kaçak telefonlar içinde sahte IMEI numaraları kullanılmakta ve bu cihazlar bir süre sonra kullanıma kapatılmaktadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz IMEI numarasını hemen sorgulatarak güvenilir sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile sorgulatacağınız imei numaraları kesinlikle kayıt altına alınmaz. Bu nedenle uygulama üzerinde gönül rahatlığı ile imei sorgulaması yapabilirsiniz. Uygulama üzerindeki sorgulamalarda size sunulan bilgiler e-devlet sitesi üzerinden alınmaktadır. Bu nedenle ulaşacağınız sonuçlar tamamen güvenilirdir.

Sizde istediğiniz zaman hızlı ve kolayca IMEI numarası sorgulatabilmek istiyorsanız uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.