Inapp Translator

Inapp Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için hazırlanan Inapp Translator uygulaması sayesinde uygulamalardan çıkmadan yabancı dil tercümelerini yapabilirsiniz.

Android cihazlarımızda çeşitli yabancı kaynaklardan metinler okurken ya da sadece e-postalarımızı kontrol ederken, yabancı dillerde yazılarla karşılaşmamız durumunda maalesef yazıyı kopyalayarak diğer sözlük ya da tercüme uygulamalarına yapıştırmakla uğraşmamız gerekiyor. Inapp Translator, bizleri bu zahmetten kurtarabilmek için hazırlanmış ücretsiz uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıktı ve Microsoft Translator'dan aldığı gücü en hızlı yoldan tercümeler için kullanabiliyor.

Zira Inapp Translator'ı kullanırken direkt olarak varolan uygulama üzerinde tercümeleri görebiliyor, böylece sözlük ve esas uygulama arasında geçiş yapma yahut yazı kopyalama gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Uygulama o an hangi uygulamada yabancı bir metin açıksa onu direkt olarak o uygulamanın üzerinde tercüme edebiliyor.

Inapp Translator'ın içerisinde tercüme gerçekleştirebildiği bazı örnek uygulamalar şu şekilde:

  • Google Drive ve e-posta uygulamaları
  • Whatsapp, Tango, Viber ve diğer sohbet uygulamaları
  • Facebook, Twitter ve sosyal ağ uygulamaları
  • Ofis araçları
  • Web tarayıcılar
  • Google Play e-kitapları

Uygulamanın hızlı ve doğru şekilde tercümeler yapabildiğini de eklemek gerek. Türkçe desteğinin yanında kırktan fazla dili desteklemesi ise tüm diller arasında hızlıca tercümeler yapabilmenize olanak tanıyacaktır. Eğer uygulama içi tercüme araçları arıyorsanız kesinlikle Inapp Translator'a göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR