InCall Recorder-Phone Calls

InCall Recorder-Phone Calls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InCall Recorder-Phone Calls, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yararlı bir arama ve ses kaydetme uygulamasıdır.

InCall Recorder-Phone Calls, Android cihazlarınız üzernde yapacağınız konuşmaları kaydedebileceğiniz güvenilir ve kullanışlı bir ses kaydı uygulamasıdır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Ses ve aram akaydetme dışında pek çok ekstra özelliğe sahip olan uygulama ile ses kayıtlarınızın ses ayarlarını yapabilir, sesi durulaştırabilir, dosyaları telefonunuza kaydedebilir yada bulut depolama servislerine yükleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile kaydedebileceğiniz konuşmalar için herhangi bir limit bulunmamaktadır. Cihazınızda bulunan boş alana göre dilediğiniz kadar ses kaydı yapabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeleri MP3 formatında kaydeden uygulama ile kayıt işlemi tamamlandıktan sonra bu dosyaları neredeyse tüm cihazlar üzerinde oynatabilirsiniz.

Gelen ve giden aramaları kaydedebilmenizi sağlayan uygulamanın arayüzü üzerinden tüm arama kayıtlarına ulaşabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Ücretsiz ve limitsiz kullanım
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Otomatik yada isteğe bağlı kayıt işlemleri
  • MP3 formatında kaydetme
  • Kaydedilen dosyaları oynatma

Gelen ve giden çağrılarınızı kaydetmek için gerekli olan tüm araçları size sunan InCall Recorder-Phone Calls uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.