Indian Metro Train Simulator 2.7 (Android)

Indian Metro Train Simulator

2.7
Indian Metro Train Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tır sürme deneyimi yaşayacağız.

Oyunculara eğlenceli bir simülasyon dünyası sunan Indian Metro Train Simulator tamamen ücretsizdir.

Timuz Games imzası ile geliştirilen ve mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Indian Metro Train Simulator bizlere tren kullanma fırsatı veriyor.

Oyun içerisinde birbirinden farklı seviyede çok sayıda tren modelleri yer alıyor. Bizden istenen yolcuları belirli duraklardan alarak gitmek istedikleri yerlere götürmek olacak. Oyuncular verilen görevleri başarı ile yerine getirdikleri takdir de seviye atlayarak farklı trenleri kullanma fırsatı elde edebilecekler.

3D grafiklere sahip olan Indian Metro Train Simulator ile istasyonlardan yolcular toplayacak, gitmek istedikleri yerlere götürecek ve kurallara uygun olarak hareket etmeye çalışacağız. Soluk renkli içerikleri ile biraz gerçekçi görünen yapım basit kontollere ve gerçekçi fizik kurallarına sahipitir.

Oyun içerisinde 100’den farklı seviye yer almaktadır. Hindistan haritası eşliğinde bağımlılık yaratacak olan oyun 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Son güncellemesini 25 Eylül’de alan yapım Google Play incelemelerinden de 4.1 gibi bir skor almayı başardı.

YORUMLAR