Indian Train Simulator (Android)

Indian Train Simulator

Indian Train Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Indian Train Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tren simülatörüdür

Indian Train Simulator eğer farklı trenlere kaptanlık etmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir tren simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Indian Train Simulator'da farklı şartlarda tren kullanmaya çalışmaktayız. Oyunda trenin lokomotifine geçerek trenimizi yol kurallarına uygun bir şekilde yönetmeye çalışmaktayız. Oyun boyunca bize verilen rotalarda yol alırken istasyonlara uğruyoruz ve yolcuları alarak yolcuları varmak istedikleri istasyonlara bırakıyoruz. Ayrıca oyun içerisinde farklı oyun modları yer alıyor ve bu modlarda şartları biz belirleyerek tran kullanabiliyoruz.

Indian Train Simulator'da günün farklı zaman dilimlerinde ve farklı hava şartlarında tren kullanabilmemiz mümkün. Oyun içerisinde çeşitli tren seçenekleri de mevcut. Trenimizle yolculuk ederken zamanında ray değiştirmemiz, sinyalizasyon kurallarına uyarak yoldaki işaretlere dikkat etmemiz gerekiyor.

Indian Train Simulator'da trenimizi farklı kamera açılarıyla kontrol edebiliyoruz. Bu kameralar arasında kaptan kabini içerisinde yer alan kamera da bulunmakta.