Infinite Combo

Infinite Combo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinite Combo, birbirinden farklı karakterler ile birlikte nefes kesici dövüşler yapabileceğiniz bir mobil oyundur.

Boş zamanlarınızda oynamak için aksiyonu ve macerası bol bir dövüş oyunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Infinite Combo oyunu, sizi oldukça eğlenceli bir maceraya davet ediyor.

Birbirinden farklı karakterlere sahip olan Infinite Combo oyununda her karakterin farklı bir özelliği bulunuyor. Oyuna başlamadan önce kendinize uygun olan karakteri seçiyor ve tüm ayarlarını yapıyorsunuz. Karakter düzenleme işlemi bittikten sonra ise Infinite Combo ile birlikte nefes kesen bir dövüş başlıyor.

Farklı özelliklere sahip olan onlarca karakterle birlikte dövüşlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Dövüşü normal olarak en iyi oynayan kişi kazanıyor. Fakat oyun sırasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Bazı karakterler özel güçlere sahip ve bu güçler hiç beklemediğiniz zamanlarda sizin canınızın büyük bir kısmını götürebilir. Eğer sizin karakterinizde herhangi bir özel gücü bulunmuyorsa düşmandan kaçmanızda fayda var. 

Birbirinden şık hareketleri, daha önce görmediğiniz özellikleri ve güzel grafiğiyle birlikte Infinite Combo, sizi büyük bir dövüşe çağırıyor.