Infinite Maze

Infinite Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinite Maze'de karmaşık labirentler içinde topu çıkışa ulaştırmaya çalışıyoruz.

Infinite Maze, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan Android kullanıcılarına hitap eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda birbirinden zorlu bölümlerde mücadele ediyor ve kontrolümüzdeki topu çıkışa ulaştırmaya çalışıyoruz.

Yüzlerce farklı bölüm barındıran Infinite Maze'de başarılı olabilmek için çok hızlı düşünmemiz ve hareket etmemiz gerekiyor. Sağ üst bölümde yer alan sayaç sayesinde bölümlerde harcadığımız süreyi ölçebiliyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi bu sürenin mümkün olduğunca az olması gerekiyor.

Infinite Maze'de grafik olarak ortalama kalitede modellemeler kullanılmış. Çok kaliteli görünmeseler bile bu tarz bir oyundan olan beklentiyi rahatlıkla karşıladıklarını söyleyebilirim. Tek sıkıntı bölümlerdeki tekdüzelik. Yüzlerce bölümün her biri farklı tasarımlara sahip olsalar bile oyun bir süre sonra monoton bir hale geliyor ve sürekli aynı bölümleri oynuyor hissine kapılıyoruz.

Eksiklere rağmen Infinite Maze oynaması keyifli bir oyun. Ücretsiz olarak sunulması en büyük avantajı. Eğer siz de bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Infinte Maze'i denemek isteyebilirsiniz.