Infinite Racer

Infinite Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinite Racer ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir mobil yarış oyunudur

Infinite Racer eğer yüksek hızda yarışırken aksiyon dolu bir maceranın içine atılmak isterseniz oynamaktan keyif alacağınız bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Infinite Racer'da yarış ve savaş iç içe giriyor. Oyunda bitmek bilmeyen bir yarış tecrübesine dahil olmaktayız. Oyunculara 4 farklı yarış modu sunan Infinite Racer'da trafiğin içerisinde geçen adrenalin dolu bir kaçış macerasına katılmaktayız. Klasik yarış oyunlarından farklı olarak Infinite Racer etrafı yakıp patlatabildiğiniz bir yarış oyunu. Trafik içinde aracımızla süper hızlarda yol alırken trafikteki araçlara çarparak onları havaya uçurabiliyor ve yolumuzu açabiliyoruz. Bu işi yaparken bir yandan da altınları toplayarak ek puan kazanabilmekteyiz.

Infinite Racer'da karşımıza bölüm sonu canavarları da çıkıyor. Bu canavarlarla savaşabilmek için aracımızı silahlarla donatıyoruz ve bölüm sonu canavarlarına mermiler ve roketler yapdırabiliyoruz. Oyunun temel mantığı karşınıza çıkan engelleri aracınızı sağa veya sola yönlendirerek atlatmak üzerine kurulu olduğu için kontroller de gayet basti.

Infinite Racer'ın grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Araç modellemerindeki kalite görkemli görsel efektlerle birleşiyor.