Infinity Loop: HEX 1.0.0 (Android)

Infinity Loop: HEX

Infinity Loop: HEX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Loop: HEX, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve altıgen şeklinde bir platformda kapalı geometrik şekiller oluşturacağınız bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Infinity Loop: HEX mobil oyunu geometrik şekillerle arası iyi olan oyuncuların oynamaktan keyif alacağı sıra dışı bir bulmaca oyunudur.

Rahatlatıcı bir oyun olarak lanse edilen Infinity Loop: HEX mobil oyunu, Infinity Loop sersinin ikinci oyunu olarak mobil oyun dünyasına sunuldu. Serinin ilk oyununun 30 milyon indirme sayısı yakalamasının ardından ikinci bir oyun geldi.

Mantık olarak ilk oyuna bağlı kalınırken Infinity Loop: HEX oyununda yine dağınık halde olan çizgileri döndürerek kapalı bir şekil oluşturmaya çalışacaksınız. Altıgen şeklinde bir oyun tahtası üzerinde çözmeye çalışacağınız bulmacalarda süre limiti ya da hamle sayısı kısıtlaması olmaması oyuncular için oldukça rahatlatıcı olacaktır. İşin içinden çıkamadığınızda Youtube platformunda paylaşılan çözüm videolarından da yararlanıp takıldığınız yerden çıkabilirsiniz. Keyifle oynayacağınız Infinity Loop: HEX mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR